Hydroxtreme serisi penis pompaları nedir?

Hydroxtreme serisi penis pompaları Bathmate tarafından üretilen en gelişmiş, en performanslı ve profesyonellerin seçtiği penis pompalarıdır.

AR-GE faaliyetlerinin sonucu, en son geliştirilen “HydroXtreme” modelleridir. Modeller “Hydroxtreme” olarak adlandırılmıştır: “Hydroxtreme 3” Mikro boy, “Hydroxtreme 5” küçük boy, “Hydroxtreme 7” standart boy, “Hydroxtreme 7 Wideboy” standart boy şişman model, “Hydroxtreme 9” orta boy, “Hydroxtreme 11″ En büyük boy”. El pompası ile çok daha pratik bir kullanıma sahiptir.

Hydroxtreme penis pompası modellerimiz, size komple set olarak ulaşmaktadır. Hydroxtreme serisi ürünlerde penis pompası paketinde: Lisans ve kullanım kılavuzu kitabı, Penis pompası, el pompası, kırmızı hortum, özel çanta, özel kilit, temizleme seti, maxout jel 1 kez deneme sürümü, ölçüm cihazlı duş askısı, Temizleme spreyi. Ayrıca 2 yıl üretici garantilidir.

Hydroxtreme serisi penis pompalarının görselleri altta olup, boyutlar modeller arasındaki boy / çap olarak birebirdir. Dikkat ederseniz: Hydroxtreme 7 ve Hydroxtreme 7 wideboy aynı boydadır ama wideboy modeli daha kalındır.

Bathmate Hydroxtreme serisi penis pompası modellerinin boyutlara göre sıralanması

Hydroxtreme serisi penis pompalarının içeriği nedir?

 • Hydroxtreme pompası
 • El pompası
 • Bağlantı hortumu
 • Komfor ped
 • Havlu
 • Maxout Jelqing 1 seferlik kullanım için 5 ml.
 • Bathmate Clean sprey (temizleme spreyi)
 • Büyük taşıma çantası
 • Duş askısı ve askı üzerinde ölçüm cetveli
 • Temizleme süngeri
 • Lisans ve kullanıcı kitapçığı

Bathmate Hydroxtreme Serisi Penis Pompası Modelleri:

Mikro boy penis pompası Hydroxtreme 3:

Bathmate Hydroxtreme 3 penis pompası ölçüm bilgisi
Bathmate Hydroxtreme 3 penis pompası ölçüm bilgisi

Küçük boy penis pompası Hydroxtreme 5:

Bathmate Hydroxtreme 3 penis pompası ölçüm bilgisi
Bathmate Hydroxtreme 5 penis pompası ölçüm bilgisi

Standart boy penis pompası Hydroxtreme 7:

Bathmate Hydroxtreme 7 penis pompası ölçüm bilgisi
Bathmate Hydroxtreme 7 penis pompası ölçüm bilgisi

Standart boy şişman model penis pompası Hydroxtreme 7 Wideboy:

Bathmate Hydroxtreme 7 Wideboy penis pompası ölçüm bilgisi
Bathmate Hydroxtreme 7 Wideboy penis pompası ölçüm bilgisi

Orta boy penis pompası Hydroxtreme 9:

Bathmate Hydroxtreme 9 penis pompası ölçüm bilgisi
Bathmate Hydroxtreme 9 penis pompası ölçüm bilgisi

En büyük boy penis pompası Hydroxtreme 11:

Bathmate Hydroxtreme 11 penis pompası ölçüm bilgisi
Bathmate Hydroxtreme 11 penis pompası ölçüm bilgisi

Hydroxtreme Serisi Penis Pompasını kullanma hazırlama:

Ürün size ulaştığında ve kullanım öncesi, hijyen açısından ılık su ve sıvı sabunla yıkayıp kuruladıktan sonra kullanım aşamasına geçiniz. Sıcak su kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Bathmate Hydroxtreme Penis Pompası kullanım:

Doğru kullanım için basit adımları izleyin.
Bathmmate HydroXtreme pompanızdan en iyi şekilde yararlanmak için aşağıdaki doğru kullanım kılavuzumuza uyun. Duşta kullandığınıza kıyasla küvette kullanırken hafif farklılıklar olduğunu unutmayın. Ayrıca ilk model bathmate hydro ile hydromax serisi pompalar ve Hydroxtreme modeller arasında biraz farklılıklar vardır. O nedenle bu farklılıkları vurguluyoruz.

1 – El pompası ve hortum

Hydroxtreme pompanızı kullanıma hazırlamak için öncelikle el pompası ile kırmızı hortumu birbirine bağlamanız gerekiyor.

2 – Siyah tuş ve Valf kullanıma hazır mı?

Öncelikle valf’in açık konuma getirmelisiniz. (Dikkat! Hercules ve Hydromax modellerinde valf çevrilmez ama HydroXtreme modelde bir miktar çevrilebilir!) Valf çevrilip, bastırılabiliyorsa kullanıma kapalı konumdadır. şayet çevirdiğiniz de bastırılamıyorsa açık konumda ve kullanıma hazırdır.
Valfi kullanıma açık yaptıktan sonra, valfin ortasındaki siyah tuşu açık konuma getirmelisiniz. Yani ortada olmalı, sağ yada sola iterseniz kapalı konumda olur ve kullanıma uygun olmaz.

3 – Kırmızı hortumu bağla

El pompasını birleştirdiğimiz kırmızı hortumun diğer ucunu da pompaya takarak birleştirin.

4 – Konfor pedi yerleştirme

Konfor pedi, Hydroxtreme pompanın ağız kısmına yerleştirip, tam olarak oturmasını sağlamak için, konfor ped deki çentik ile kauçuk körükteki çentiği aynı hizaya getirin.

5 – Su doldurun

HydroXtreme pompanıza su doldurabilirsiniz, önceki aşamaları yaptıktan sonra.

6 – Penisi pompaya yerleştir

Penisinizi su dolu pompaya yerleştiriniz. Yerleştirme işleminde fazla su dökülmemesine dikkat ediniz. Ayrıca penisiniz sönük halde olmalı yani ereksiyon halinde olmamalıdır. Konfor ped, düz değil, eğimlidir ve vücut uyumludur. Yandaki resimde, üst kısımdaki gibi vücuda yaslayacaksınız hydroxtreme pompayı.

7 – El pompasıyla pompala

El pompasını kullanarak optimum basınca ulaşınız. Bu sırada fazla su el pompasının uç kısmından çıkacaktır (Küvet şartı yoktur, dilerseniz duşta da kullanabilirsiniz yada duş dışında da ki o zaman su çıkan kısmı lavaboya veriniz.), ve çalışan basınç mekanizmasıyla penisi maksimum gerginliğe ulaştıracaktır. Ulaşınca 15 dakika bekleyin ve hydroxtreme pompayı çıkarma işlemini yapın.

Dikkat! Her gün 15 dakikka kullanmanız gerekiyor. İster tek seferde 15 dakika olarak kullanın, ister 5’er dakikalık ard arda 3 set olarak kullanın. En verimli kullanım, 5’er dakikalık ard arda 3 set olarak kullanımın olduğu, Bathmate Hydroxtreme kullanıcıları tarafından bildirilmiştir.

8 – Basıncı boşalt ve Çıkart

15 dakikalık tek seansın sonucunda penis pompasını çıkartmak için, valfi çevirerek, valfin basılabilir pozisyonda olmasıyla beraber, valfe basarak ürünü çıkartabilirsiniz. Çıkarttıktan sonra ılık su ve sıvı sabunla yıkayıp, kurulayınız.

UYARI: Valf sadece HydroXtreme model penis pompalarımızda bir miktar çevrilir. Hydro ve Hydromax pompalarımızda asla valfi çevirmeyin Çünkü mekanizma bozulur. Hydro ve Hydromax penis pompası modellerinde valfin çevrilmesine gerek yoktur. Sadece HydroXtreme modelde biraz çevrilme ihtiyacı vardır ki valf açık yada kapalı konumda olsun.

Hydroxtreme serisi penis pompaları için dikkat edilecek hususlar:

Hydroxtreme penis pompasını delici, kesici, kırıcı, yakıcı ortam ve durumlardan muhafaza ederek, kuru bir şekilde saklamayı ihmal etmeyiniz. Hijyen açısından da gerekli olan her seferde ılık su ve sıvı sabunla yıkayıp, duruladıktan sonra kurulayarak kullanın ve/veya saklayınız.

Günde 15 dakikadan fazla kullanmayın. Ürünü daha fazla kullanmanız etkinin çabuklaşmasını salamaz, önemli olan istikrarlı ve düzenli olarak kullanmaktır. Hydroxtreme serisi penis pompasını en a 6 ay kullanmalısınız.

Bathmate Hydroxtreme Orjinal mi?

Com.tr alan adları, marka sahipleri ve resmi satış sitesi olan firmalara verilir. Firmamı 2011 yılında Bathmate penis pompalarını İngiltere’den ithal eden ilk firma olup, Bathmate ve Hydromax online satış markalarının ve bu markalarla beraber, resmi ve yasal alan adları “bathmate.com.tr” “bathmatehydromax.com.tr” “hydromax.com.tr” sahibi olarak satışını yapıyoruz.

Maalesef Dünya’da olduğu gibi, Ülkemizde de  SAHTE BATHMATE satan firmalar var, çok güvenilir olduğu düşünülen mecralarda dahi satıldığını gördük. Ayrıca insanları manüpile eden, aldatan, kandıran sahte belge ve bilgi kirliliğine yol açanlarda var. Göya Bathmate Amerikan malıymış! Hayır, Bathmate İngiliz malıdır. Firmamız, İngiltere’den ithal ettiği ürünleri satmaktadır.

Bathmate ürünlerinde barkod ve PID kod ile orijinallik ve garanti kapsamı koruması vardır. Satın aldığınız ürünün kutusu içinden ürün ile beraber kullanıcı kılavuzu (user guide book) çıkmaktadır. Lisans kitabının arka kısmındaki barkod ile kutunun dışındaki barkod aynıdır. Bathmate Penis pompası üzerinde PID code yazan bir kısım var ve bu her üründe farklıdır. Ürünün kaydını, alttaki resimleri paylaştığımız bilgileri ilgili web sitesinden girerek yapabilirsiniz, ayrıca ürünün orijinalliğini kontrol etmiş oluyorsunuz.

Alt kısımda video çekimlerinde kullandığımız Bathmate Hydroxtreme 7 wideboy modeline ait görselleri ekledik, size açıklayıcı olsun diye.

hydroxxtreme pompa kutusundaki sn numarası ile kılavuzdaki sn numarası aynı olmalı
hydroxxtreme pompa kutusundaki sn numarası ile kılavuzdaki sn numarası aynı olmalı
Hydroxtreme pompa üzerindeki PID kodu
Hydroxtreme pompa üzerindeki PID kodu

Hydroxtreme Serisi Penis Pompaları Garanti kaydı

Hydroxtreme pompanıza ait garanti kaydını alttaki linke tıklayıp, altta bulunan görseldeki bilgileri girerek tamamlayabilirsiniz.

 • link: https://pid.bathmatedirect.com/registration/
 • İngilizce karakter ile formu doldurun.
 • Ürün modeli ve rengini doğru seçin.
 • Pompa üzerindeki PID kodu doğru girin.
 • Where did you buy? sorusunda: OTHER ONLINE STORE’yi seçin.
 • REGISTER tuşuna basarak işlemi tamamlayın.
Bathmate Hydroxtreme serisi penis pompaları ürün kaydı görseli.
Bathmate Hydroxtreme serisi penis pompaları ürün kaydı görseli.

Hydroxtreme Serisi penis pompaları için yasal uyarı:

Hydroxtreme serisi penis pompaları ürünlerimiz 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaş altı kişilere satış yapılmamaktadır. Ürün etikette ve yapılan açıklamalara göre kullanılmalıdır. Kullanım süresi aşılmamalıdır. Beklenmedik etki görüldüğünde, ürünü kullanmayı durdurun ve uzman hekime danışın. Hydroxtreme penis pompaları Amerika FDA’ya kayıtlıdır. Hydroxtreme penis pompaları herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. Açıklama ve referanslardaki sonuçlar tipik sonuçlar olmayabilir ve bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Bu siteyi kullanarak, bu sitede yazılı olan Gizlilik politikası ve tüm hüküm ve koşullara uymayı kabul etmektesiniz.

YASAL UYARI: Firmamız Bathmate ve Hydromax markalarının Türkiye online satış marka haklarına sahiptir. Hydroxtreme serisi penis pompalarının içerikleri tarafımızca oluşturulmuş olup, kopyalanması, alıntılanması yasaktır. Aksi durumlarda yasal haklarımız için gerekli hukuki girişimleri avukatlarımız yapacaktır. Kamuoyunun bilgisine.

Bir yanıt yazın