BATHMATE HYDRO 7 NEDİR?

Bathmate Hydro 7, duşta veya küvette kullanılmak üzere tasarlanmış en üst düzey erkek hidroterapi pompasıdır. Suyun inanılmaz gücünü kullanan Bathmate Hidropompaları, kullanıcıya tamamen güvenli, kontrol edilebilir bir ereksiyon sağlar ve mevcut en gelişmiş harici penis sertlik cihazı olarak kalır. “Son teknoloji” dermatolojik olarak test edilmiş malzemeler kullanılarak üretilmiştir Bathmate Hydropumps, cilt güvenli, lateks içermez, ftalat içermez ve iki yıllık kapsamlı bir garanti kapsamındadır.

Bathmate Hydro 7, cilt güvenli malzemeden yapılmıştır. Patentli Hydro teknolojisini kullanma. Dünyanın ilk su ile çalışan penis pompası. Yüksek kaliteli, uzun ömürlü, pratik, yüksek performanslı penis pompası. İngiltere’den dünya pazarında satılmıştır, Hydro 7penis pompa adı verilen ilk modeldir.

İlk model Bathmate Hydro 7. Hydro 7 modelinin gelişmiş versiyonu Bathmate Hydroxmax serisidir ve bu seri için Hydromax sayfasına bakın. En gelişmiş modeller ise Bathmate Hydroxtreme serisidir ve bu modelleri için Hydroxtreme sayfasına bakınız.

Hydro 7

Bathmate Hydro 7, su ile çalışan hidroteknolojili ilk penis pompası. Dünyada 1 milyonun üzerinde sattı.

 • penis pompası olarak %95’e varan başarı.
 • Havayla çalışan pompadan %250 daha verimli.
 • Cilt güvenli malzemelerden yapılmıştır.
 • Su ile çalıştığı için kullanımı daha güvenlidir.
 • İlk kullanımda anında etkisini fark ediyorsunuz.
 • Çok yüksek bir performansa sahiptir.

BATHMATE VİDEO

Bathmate Hydro 7 Kutu içeriği

 • Su pompası,
 • Kullanım Kılavuzu ve lisans son sayfası,
 • MaxOut ücretsiz numune poşeti ve Broşür.
Bathmate Hydro 7 kutu içinden çıkanlar

BATHMATE HYRO 7 ÖZELLİKLERİ:

 • Uzunluk: 26 cm.
 • Temizlik: sabunlu ılık su.
 • Maks. Penis çapı: 5 cm.
 • Maks. Penis boyu: 19 cm.
 • Renk: Mavi, açık veya kırmızı. Genellikle insanlar Clear satın alır ve biz clear göndeririz. Mavi veya kırmızı alırsanız, aldığınız rengi göndeririz.
 • Ağırlık: 0.68 Kg.

Dikkat: Hydro 7 modelini standart ölçü olarak seçerken uygun penis ölçüsüne ve penis çapına sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Hydro 7 penis pompası ölçüm bilgisi
Hydro 7 penis pompası ölçüm bilgisi

Bathmate Hydro 7 Penis Pompası nasıl kullanılır?

Suyu doldururken uç kısmı bir elinizle tutarak suyun akmasını engelleyiniz (mekanizma çalışmadığı için akacaktır). Fazla su dökülmeden penisi yerleştirip, elinizle ürünü vücudunuza ittirerek, fazla suyun dışarı çıkmasıyla beraber penis vakumdan içeri emilerek max. uzunluğa ve genişliğe doğru çekilecektir. Endişelenmeyin çünkü suyun gücü ve hydro mekanizmasıyla gayet güvenlidir kullanımı. Fazla suyun dışarı çıkışı durduğunda, penis maksimum kalınlık ve uzunluğa erişmiş olup, bekleme moduna geçeceksiniz. 

Duş askısı bekleme modunda size kolaylık sağlar. Bekleme modunda ya 15 dakika tek sefer uygulama yapıp, uç kısımda siyah tuşu çevreleyen valfe (valfi asla çevirmeyiniz çünkü bu mekanizmanın bozulmasına yol açar, valfin çevrilmesini gerektirecek bir işlem yoktur.) basarak ürünü çıkartacaksınız. Ya da seansı 5 dakika da bir 3 kere ard arda tekrar edeceksiniz ki bu çok daha iyi sonuç vermektedir.

Bathmate Hydro 7 penis pompası nasıl kullanılır.
Bathmate Hydro 7 penis pompası nasıl kullanılır.

Unutmayın! Hafta da 7 gün kullanın, günde 1 kere ve toplamda 15 dakikadan fazla kullanmayın, olumsuz bir etki gördüyseniz lütfen uzman bir doktora başvurunuz. 

Hydro 7 dikkat edilecek hususlar:

Hydro penis pompasını delici, kesici, kırıcı, yakıcı ortam ve durumlardan muhafaza ederek, kuru bir şekilde saklamayı ihmal etmeyiniz. Hijyen açısından da gerekli olan her seferde ılık su ve sıvı sabunla yıkayıp, duruladıktan sonra kurulayarak kullanın ve/veya saklayınız.

Günde 15 dakikadan fazla kullanmayın. Ürünü daha fazla kullanmanız etkinin çabuklaşmasını salamaz, önemli olan istikrarlı ve düzenli olarak kullanmaktır. Bathmate Hydro7 penis pompasını en az 6 ay kullanın.

Bathmate Hydro 7 Orjinal mi?

Hydro 7 penis pompasını 2011 yılından beri satmaktayız. Firmamız Bathmate ve Hydromax markalarının Türkiye online satış haklarına ve bu markalarla bathmate.com.tr, bathmatehydromax.com.tr, turkiye.hydromax.com.tr resmi ve yasal satış sitelerine ait alan adlarının da sahibidir. Güvenle ürünü temin edebileceğiniz ve en şeffaf şekilde bilgileri ve belgelerini paylaşan firmayız, sizin için.

Sahte Bathmate ürünleri yurt dışında olduğu gibi, Türkiye’de de satılıyor. Sahte bathmate alıp mağdur olmanızı istemeyiz. Sahte ürünler arızalanmakta, garantisi olmamakta ve başarılı sonuç vermemektedir. Ayrıca bazıları Bathmate’in Amerikan malı olduğunu söylüyor ki bu doğru değil. Bathmate Hydro 7 penis pompası İngiliz malıdır ve firmamız İngiltere’den ithal etmektedir. Yukarıda hydro7 kutu içinden çıkanlara ait foto mevcut.

Alt kısımdaki resimler de ürüne ait kutudaki barkod ile, kutudan çıkan kullanıcı kılavuzu kitapçığının arka sayfasındaki barkod aynıdır. Ayrıca hydro pompa üzerinde PID kodu bulunmaktadır ve ürünü hem garanti kaydı yapabilirsiniz, hem de orjinalliğini öğrenebilirsiniz.

Ürünün kaydını, alttaki resimleri paylaştığımız bilgileri ilgili web sitesinden girerek yapabilirsiniz

hydro pompa kutusundaki barkod ile kılavuzdaki barkod aynı olmalı
hydro pompa kutusundaki barkod ile kılavuzdaki barkod aynı olmalı
Hydro pompa üzerindeki PID kod
Hydro pompa üzerindeki PID kodu

Hydro Serisi Penis Pompaları Garanti kaydı

Hydro pompanıza ait garanti kaydını alttaki linke tıklayıp, altta bulunan görseldeki bilgileri girerek tamamlayabilirsiniz.

 • link: https://pid.bathmatedirect.com/registration/
 • İngilizce karakter ile formu doldurun.
 • Ürün modeli ve rengini doğru seçin.
 • Pompa üzerindeki PID kodu doğru girin.
 • Where did you buy? sorusunda: OTHER ONLINE STORE’yi seçin.
 • REGISTER tuşuna basarak işlemi tamamlayın.
Bathmate Hydro 7 penis pompaları ürün kaydı görseli.
Bathmate Hydro serisi penis pompaları ürün kaydı görseli.

Hydro yasal uyarılar

Hydro 7 penis pompası ürünü 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılmaz veya satılmaz. Bu ürün sadece etikette belirtildiği şekilde kullanılmalıdır. Bu ürün FDA’ya kayıtlıdır. Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. Açıklama ve referanslardaki sonuçlar tipik sonuçlar olmayabilir ve bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Bu siteyi kullanarak, bu sitede yazılı olan Gizlilik Politikasına ve tüm Hüküm ve Koşullara uymayı kabul etmektesiniz.

YASAL UYARI: Firmamız Bathmate ve Hydromax markalarının Türkiye online satış marka haklarına sahiptir. Hydro 7 penis pompasının içerikleri tarafımızca oluşturulmuş olup, kopyalanması, alıntılanması yasaktır. Aksi durumlarda yasal haklarımız için gerekli hukuki girişimleri avukatlarımız yapacaktır. Kamuoyunun bilgisine.

Bir yanıt yazın