HYDROMAX PENİS POMPASI NEDİR?

Bathmate Hydromax serisi 5 farklı boy modele sahiptir.

Dünyanın ilk su ile kullanılan penis pompası “bathmate hercules” (Ürünün şimdiki adı: Bathmate Hydro 7) arge çalışmaları sonucunda geliştirildi. Geliştirilen modellere “hyrdomax” adı verildi. Hydromax serisi 5 boyutlu model olarak üretilmiştir. Mikro boy: Hydromax 3, Küçük boy: Hydromax 5, standart boy: Hydromax 7 (batmate Hydro 7 ile aynı boy), Standart boy ancak şişman model: Hydromax 7 Wide Boy, orta boy: Hydromax 9. Hydromax modelleri, bathmate Hydro 7 modelinden %35 daha etkilidir. Esneme körük kısmı daha dayanıklı. Sünger ped kısmı yerine daha dayanıklı olan yumuşak kauçuk eklenmiştir. Daha iyi Hydromax penis pompası modelleri satışa sunuldu.

Hydromax serisi penis pompalarının görselleri altta olup, boyutlar modeller arasındaki boy / çap olarak birebirdir. Dikkat ederseniz: Hydromax 7 ve Hydromax 7 wideboy aynı boydadır ama wideboy modeli daha kalındır.

Hydromax serisi penis pompalarının görselleri ve aralarındaki boy ve kalınlık farkları ile ilgili görsel
Hydromax serisi penis pompalarının görselleri ve aralarındaki boy ve kalınlık farkları ile ilgili görsel

Hydromax Serisi Penis Pompaları Kutu içeriği

  • Hydromax pompa,
  • Hydromax Kullanım Kılavuzu ve lisans son sayfası,
  • MaxOut ücretsiz numune poşeti ve Broşür.
Hydromax 7 penis pompası kutu içeriği.
Hydromax 7 penis pompası kutu içeriği.

Hydromax serisi bütün penis pompası modellerininn içeriği yukarıdaki gibidir. Hydromax 7 modeli örnek olarak paylaşılmıştır.

Bathmate Hydromax Serisi Penis Pompası Modelleri:

Mikro Boy Penis Pompası Hydromax3:

Bathmate Hydromax 3 penis pompası beden çizelgesi
Bathmate Hydromax 3 penis pompası beden çizelgesi

Küçük Boy Penis Pompası Hydromax5:

Bathmate Hydromax 3 penis pompası beden çizelgesi
Bathmate Hydromax 5 penis pompası beden çizelgesi

Standart Boy Penis Pompası Hydromax7:

Bathmate Hydromax 7 penis pompası beden çizelgesi
Bathmate Hydromax 7 penis pompası beden çizelgesi

Standart Boy Şişman Model Penis Pompası Hydromax7 Wideboy:

Bathmate Hydromax 7 Wideboy penis pompası beden çizelgesi
Bathmate Hydromax 7 Wideboy penis pompası beden çizelgesi

Orta Boy Penis Pompası Hydromax9:

Bathmate Hydromax 9 penis pompası beden çizelgesi
Bathmate Hydromax 9 penis pompası beden çizelgesi

Bathmate Hydromax penis pompası kullanım:

Doğru kullanım için basit adımları izleyin

Hydromax’ınızdan en iyi şekilde yararlanmak için aşağıdaki doğru kullanım açıklamalarına uyun. Duşta kullandığınıza kıyasla küvette kullanırken hafif farklılıklar olduğunu unutmayın! Ayrıca bu anlatım Hydromax modelleri içindir. Bathmate Hydro 7 (eski adı: Bathmate Hercules) modeli kullanımı için ilgili ürün sayfasına bakın! Hydroxtreme modelleri için ilgili modellerin sayfasına bakınız.

1 – Hydromax pompa Tuş kilidinin açılması

Pompanın üst kısmındaki mandal valfinin üst, orta ve alt olmak üzere üç olası konumu vardır. Hem üst hem de alt konumlar valfi ‘kapatır’. Merkezi konum ‘açık’ konumdadır.
Hafifçe aşağı itin ve mandalı orta konuma getirin.

2 – Comfort pedi yerleştirme

Doğru yerleştirme konfor pedi seçin ve işaretleri hizalamaya özen göstererek pompaya yerleştirin.
Duşta kullanırken kısa eklemeyi kullanmanız gerektiğini unutmayın; banyodayken sizin için en rahat olanı seçin.

3 – Ölçüm cetvelini ayarlama

Tüp ve kauçuk kısım bağımsız olarak döndürülebilir, böylece ölçüm rehberini üstte göstermeyi seçebilir ve ilerlemenizi isterseniz izleyebilirsiniz.

4 – Duşta yada Küvette 5 dakika ısınmak

Banyo yada duş alarak 5 dakika su altında ısınmak. Böylece vücudunuzun ısısı artacak ve kan dolaşımına yardımcı olacak.

5 – Su ile doldur ve penisi yerleştir.

Hazır olduğunuzda, Hydromax’ı duş veya küvette su ile tamamen doldurun.
Fazla su dökmemeye dikkat ederek penisini Hydromax’a sokun.

Sıkı sızdırmazlık oluşturmak için Hydromax’ı vücudunuza doğru çekin (bu biraz uygulama gerektirir).

6 – Pompalamak için vücuduna ittir

Hydromax’ın uç kısmından suyun çıkışını temin edip, penisin suyun çıkışıyla beraber gerdirilmesi için, elinizle pompayı vücudunuza ittirin.

7 – Basınç bakımına yönelik pompa

Hydromax, aşırı emme hasarından kaçınmak için yavaşça basıncı tahliye edecek şekilde tasarlanmıştır.
Basınç düştükçe, emmeyi tekrar üretmek için yeniden pompalayınız.
Hydromax’ı günde tek seferde 15 dakika olarak yada 5’er dakikalık 3 seansı ard arda uygulayınız.
Haftda en az 7 gün kullanmalısınız.

8 – Basıncı boşalt ve Çıkart

Penis tamamen ereksiyon halinde ve gerdirilmiş ise seans tamamlanmış olabilir. 15 dakikalık tek sefer yada ard arda 3 kere 5’er dakikalık seansla toplam 15 dakikayı tamamlayarak günlük seansınızı tamamlamış oluyorsunuz. Hydromax’ı çıkartmak için öncelikle oluşturulan emme gücünü serbest bırakmanız gerekmektedir. Bunu yapmak için valfi pompaya doğru bastırın (dikkat: ortadaki tuşa değil, tuşu çevreleyen valfe basınız!) Bu şekilde emme gücü ortadan kalkacak ve ürünü çıkartabileceksiniz. Hydro pompanızı temizlemeyi ve kurulamayı unutmayın.

Unutmayın! Hafta da 7 gün kullanın, günde 1 kere ve toplamda 15 dakikadan fazla kullanmayın, olumsuz bir etki gördüyseniz lütfen uzman bir doktora başvurunuz.

Bathmate Hydromax penis pompası dikkat edilecek hususlar:

Hydromax penis pompalarını delici, kesici, kırıcı, yakıcı ortam ve durumlardan muhafaza ederek, kuru bir şekilde saklamayı ihmal etmeyiniz. Hijyen açısından da gerekli olan her seferde ılık su ve sıvı sabunla yıkayıp, duruladıktan sonra kurulayarak kullanın ve/veya saklayınız.

Günde 15 dakikadan fazla kullanmayın. Ürünü daha fazla kullanmanız etkinin çabuklaşmasını sağlamaz, önemli olan istikrarlı ve düzenli olarak kullanmaktır. Bathmate Hydromax penis pompasını en az 6 ay kullanın.

Bathmate Hydromax Orjinal mi?

2011 yılından beri Türkiye’de Bathmate penis pompalarını, online satış marka sahibi ve bu markalarla beraber resmi satış web siteleri “bathmate.com.tr” “bathmatehydromax.com.tr” “hydromax.com.tr” sahibi olarak satışını yapıyoruz. Maalesef Türkiye’de sahte bathmate ürünlerinin satışları yapılıyor yada insanları manupüle etmek isteyenler Bathmate’in Amerikan malı olduğu yalanını söylüyor. Bathmate İngiliz malıdır. Firmamız İngiltere’den ithal ettiği ürünleri satmaktadır.

Bütün Bathmate penis pompası modellerinde, kutu içinden ürün ile beraber kullanıcı kılavuzu (user guide book) çıkmaktadır. Lisans kitabının arka kısmındaki barkod ile kutunun dışındaki barkod aynıdır. Bathmate Penis pompası üzerinde PID code yazan bir kısım var ve bu her üründe farklıdır. Ürünün kaydını, alttaki resimleri paylaştığımız bilgileri ilgili web sitesinden girerek yapabilirsiniz, ayrıca ürünün orijinalliğini kontrol etmiş oluyorsunuz.

Alt kısımda video çekimlerinde kullandığımız Bathmate Hydromax 7 modeline ait görselleri ekledik, size açıklayıcı olsun diye.

hydromax pompa kutusundaki barkod ile kılavuzdaki barkod aynı olmalı
hydromax pompa kutusundaki barkod ile kılavuzdaki barkod aynı olmalı
Hydromax pompa üzerindeki PID kodu
Hydromax pompa üzerindeki PID kodu

Hydromax Serisi Penis Pompaları Garanti kaydı

Hydromax pompanıza ait garanti kaydını alttaki linke tıklayıp, altta bulunan görseldeki bilgileri girerek tamamlayabilirsiniz.

  • link: https://pid.bathmatedirect.com/registration/
  • İngilizce karakter ile formu doldurun.
  • Ürün modeli ve rengini doğru seçin.
  • Pompa üzerindeki PID kodu doğru girin.
  • Where did you buy? sorusunda: OTHER ONLINE STORE’yi seçin.
  • REGISTER tuşuna basarak işlemi tamamlayın.
Bathmate Hydromax serisi penis pompaları ürün kaydı görseli.
Bathmate Hydromax serisi penis pompaları ürün kaydı görseli.

Hydromax Serisi penis pompaları için yasal uyarı:

Hydromax serisi penis pompaları ürünlerimiz 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaş altı kişilere satış yapılmamaktadır. Ürün etikette ve yapılan açıklamalara göre kullanılmalıdır. Kullanım süresi aşılmamalıdır. Beklenmedik etki görüldüğünde, ürünü kullanmayı durdurun ve uzman hekime danışın. Hydromax penis pompaları Amerika FDA’ya kayıtlıdır. Hydromax penis pompaları herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. Açıkalam ve referanslardaki sonuçlar tipik sonuçlar olmayabilir ve bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir. Bu siteyi kullanarak, bu sitede yazılı olan Gizlilik politikası ve tüm hüküm ve koşullara uymayı kabul etmektesiniz.

YASAL UYARI: Firmamız Bathmate ve Hydromax markalarının Türkiye online satış marka haklarına sahiptir. Hydromax serisi penis pompalarının içerikleri tarafımızca oluşturulmuş olup, kopyalanması, alıntılanması yasaktır. Aksi durumlarda yasal haklarımız için gerekli hukuki girişimleri avukatlarımız yapacaktır. Kamuoyunun bilgisine.

Bir yanıt yazın