BATHMATE,BATHMATETÜRKİYE,BATHMATE MÜŞTERİ HİZMETLERİ:0216 391 43 27

BATH MATE HERCULES,bathmate goliath customer services müşteri hizmetleri:0 216 391 43 27

Anasayfa
Nedir
Kullanım
Sorulanlar
Bathmate Hercules
Bathmate Goliath
İstanbul Sipariş
Türkiye Sipariş
Kıbrıs Sipariş
Yurt Dışı Sipariş
 
BATHMATE UYARI
Bathmate Bayilik Başvurusu
Bathmate İletişim

TIKLAYIN ve  NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM! bathmate,hercules,goliath

BATHMATE TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ UYARISI!

BATHMATE HERCULES,GOLIATH GİZLİ-HIZLI-GÜVENLİ PAKETLEME İLE SİZLERE ULAŞTIRILIR.

BATHMATE İSTANBUL 2 SAAT-BATHMATE TÜRKİYE 1-2 GÜN BATHMATE KIBRIS 2 GÜN BATHMATE YURDIŞI 4-7 GÜN

BATHMATE HERCULES,BATH MATE GOLIATH KREDİ KARTINA 12 AY PEŞİN FİYATINA TAKSİTLE.TÜM KARTLAR GEÇER.

BATHMATE HERCULES,BATHMATE GOLIATH YURTİÇİ KARGO İLE TESLİMATTA ÖDEME!

BATHMATE AVRUPA,ALMANYA,DEUTSCHLAND,FRANCE,FRANSA,AZERBAYCAN,KIBRIS SATIŞ MERKEZİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sorular ve Cevaplar ve Kullanım

Nasıl çalışır?

Pompanın sıkıştırması durduğunda, tek yönlü vana kapanır, bu suyun Bathmate'in içine dönmesini durdurur, eşsiz pompa tasarımı yüzünden, getr genişler ve orijinal hacmine dönmeye çalışır, çünkü Bathmate'in içindeki su, sıvı katı gibi davranır, bu da sıkıştırılamayacağı ya da genişletilemeyeceği, sadece penis bölgesinin çıkarılan suyun hacmini alabileceği anlamına gelir.

Bathmate'imi nasıl temizlerim?

Gelecek yıllar için Bathmate'inizin temizliğini nasıl sağlayacağınız hakkındaki detaylı bilgi için lütfen bu temizleme talimatına başvurun.

Nasıl kullanırsınız?

1) Küveti su ile doldurun.

2) Küvetteyken, Bathmate'i su ile tamamen dolana kadar suyun içine sokun, daha sonra suyun içindeyken penisinizi içine yerleştirin. 

3) Bathmate'i pelvis köküne doğru aşağıya vakum oluşturana kadar birkaç kez itin. Oluşan basıncı hissetmeye başlayabilirsiniz. Fazla su, Bathmate'in üstündeki basınç bırakma vanasından çıkmaya başlar. Basınç bırakma vanasından artık su çıkmayana kadar dört ya da beş kez pompalamanız gerekir.

bathmate duşta, küvette kullanım talimatı.hercules bath mate,goliath bath mate

4) Daha fazla pompalayamadığınız zaman, beş dakikalığına rahatlayın. Bathmate'i daha fazla pompalayamadığınız zaman, bu belirli zamandaki en ideal vakumdur.

5) Her dört ya da beş dakikada bir tekrar pompalamayı deneyin. Penisiniz büyürken, pompaladığınız her seferinde fazla suyu Bathmate'in üstünden dışarıya atar. Fakat her zaman daha fazla pompalayamadığınız bir noktaya gelirsiniz.

Türkiye bathmate,bath mate,bathmate hercules,bathmate goliath

6) Gerekli hissettiğinizde Bathmate'i en ideal vakuma ulaşana kadar pompalayın. Bu, pompalamaya çalışırken ulaştığınız daha fazla suyun çıkmadığı bir aşamadır.

7) Eğer basıncın çok olduğunu hissederseniz, Bathmate'in üstündeki basınç bırakma vanasını hafifçe aktif hale getirin. Bu basıncı bırakacaktır. 15 dakikadan sonra, Bathmate'in üstündeki basıncı bırakma vanasına basarak basıncı bırakın ve üniteyi çıkarın. Ayağa kalkın ve sonucu anında görün. Pişman olmayacaksınız.

8)Her seans için 15 dakika öneriyoruz. En iyi sonuç için üniteyi haftada üç kereden az olmamak kaydıyla her gün bir kere kullanın.

Esas faydaları nelerdir?

Olağanüstü sonuçlar için düzenli kullanın. Bathmate dünyada patentli hidrolik teknolojiyi kullanan tek üründür ve erkeklere özel piyasadaki en etkili, rahat, uygun fiyatlı üründür. Böylece, her iki bakımdan da Bathmate ile en iyi sonucu alırsınız.

Beklenen faydalar nelerdir?

Bu tek gecelik bir mucize değildir. Ağırlık antrenmanına benzer. Eğer spor salonuna bir kere giderseniz, göstermelik şişmenizden başka bir değişiklik elde etmesiniz. Vücudunuz gerçek bir değişim geçirmez. Eğer spor salonuna hafta 3 ya da 4 defa giderseniz, kalıcı olan değişimi görebilirsiniz. Bathmate bir egzersiz aletidir, sadece birkaç haftadan sonra gerçekten değişikliği fark etmeye başlarsınız.

Ne kadar sık kullanırsınız?

Her seans için 15 dakika öneriyoruz. En iyi sonuç için üniteyi haftada üç kereden az olmamak kaydıyla her gün bir kere kullanın.

Bathmate benim için çok küçük

Hercules modelini kullanarak maksimum çevre ölçüsüne ulaştım ve halka işaretleri de belirmeye başladı, fakat hala büyütmem gereken birkaç santimetre var. Ne yapmam lazım?

Bu sayfada daha büyük bir model olan Bathmate Goliath hakkında okuyabilirsiniz. Fakat Goliath almaya karar vermeden önce, lütfen okuyun:

  • Tam basınca getirmeden, düşük basınçla birlikte kullanın. Bu penisinizin çevre ölçüsünü anında doldurmasını önler. Bu metottaki problem daha çok zamanın gerekmesidir. Bununla birlikte, penisinizin gövdesindeki halka işaretlerde herhangi bir acı ya da deri iltihaplanması hissetmediğiniz sürece, seansın sonunda maksimuma getirip birkaç dakika kullanmalısınız. Bu metodun önerilen kullanım süresi 10 dakikadır.
  • Su bazlı kayganlaştırıcı kullanın. Suda çözülebilir olduğundan fazla kayganlaştırıcı kullanın. Hemen maksimum dayanılabilir basınca pompalayın ve önerilen 15 dakika dahilinde kullanın. Eğer su bazlı kayganlaştırıcılar bir çözüm olmasa, yağ bazlı kayganlaştırıcıları kullanabilirsiniz, fakat daha sonra her kullanımınızda Bahtmate'inizin içini ve dışını temizlediğinizden emin olun.

200 ML - SU BAZLI KAYGANLAŞTIRICI FİYATI - 41 TL'DİR.

Sünnetliysem kullanabilir miyim?

Sünnetli olmanız ya da olmamanız bir fark yaratmaz.

Esas avantajları nelerdir?

Bathmate kullanmanın bir çok avantajı vardır.

  • Diğer alternatif metodlarla karşılaştırıldığında daha iyidir.
  • HYDRO Vakum hepsinden iyidir.
  • Sonuçlar hızlıdır ve 15 dakika içerisinde görülebilir.
  • Farklı ve kullanımı kolaydır.
  • Her gün 4-6 saat pantolonunuzun içine bir alet giymek gibi rahatsız edici değildir.
  • Bütçeye uygundur ve alternatif metodlarla karşılaştırıldığında rekabetçi bir fiyatı vardır.

Herhangi bir güvenlik endişesi var mıdır?

Bunun güvenli bir ürün olmasına rağmen, bundan talimatları dikkatlice uygulayarak emin olabilirsiniz. Çocuklardan uzak tutulmalı ve saklanmalıdır. Eğer herhangi bir fiziksel penis durumundan şikayetçiyseniz, ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız. Eğer son zamanlarda bu bölgeden ameliyat olmuş ya da ilk kullanımdan önce ya da sonra rahatsızlık duyuyorsanız, kullanmayın.

Penis pompaları yıllardır muhteşem sonuçlar almak için kullanılıyor. Pompalar, Erektil İşlev Bozukluğu (EİB) için sağlık çalışanları tarafından tavsiye edilir. Fakat herhangi bir endişeniz olduğunda doktorunuza danışın.

Bu aleti duşta kullanabilir miyim?

Evet, kesinlikle! Bathmate evde, küvette kullanılabildiği gibi duşta da kullanılabilir, hangisi daha uygunsa.

1. Skrotum'u gevşetmek için bir süre duş alın.

2. Bathmate'i duşta suyla doldurun. Bathmate'in su kaçırmadığından emin olmak için altından tutun.
Bathmate TERS TUT SU DOLDUR SONRA PENİSİ İÇİNE YERLEŞTİR.

3. Kilit oluşturmak için penisi Bathmate'in içine yerleştirin ve gövdeye doğru itin. Eğer gerekliyse tekrar pompalayın.

4. 15 dakika sonra
Bathmate'in ucundaki bırakma vanasına
bırakmak için basın.

Herhangi bir yan etkisi var mıdır?

Penis pompaları yıllardır muhteşem sonuçlar almak için kullanılıyor. Pompalar, Erektil İşlev Bozukluğu (EİB) için sağlık çalışanları tarafından tavsiye edilir. Fakat herhangi bir endişeniz olduğunda doktorunuza danışın.

Bathmate'im sızdırıyor

Bathmate basınç altındayken, üstündeki vanasından sızdırmaması gerekir. Sızdırmanın nedeni vananın içerisindeki yayın takılmış olması olabilir. Tavsiye: Bathmate'i masa gibi düz bir yüzeye yerleştirin. Masaya zıt yönde, yapışana kadar tüm havayı dışarıya hızlıca pompalayın. Bunu birkaç kez yapmanız gerekebilir.

Gizlilik

Müşteri gizliliğine elden gelen en büyük önemi veririz ve paketteki hiçbir şey içeriğini belirtmez. Bu yüzden, paketin içinde ne olduğunu bilen biri hakkında endişelenmemelisiniz. Tüm bilgi, ağa bağlı olmayan bir bilgisayar sisteminde depolanır bu yüzden bilgilerinizin bilgisayar sistemlerimizden çalınmasının hiçbir riski yoktur. Muhasebe depolama periyodu bittiğinde, tüm dökümanlar güvenli bir şekilde imha edilir.

 

1 ADET BATHMATE HERCULES 299 TL KARGO BİZDEN.0216 391 43 27

Bathmate Hercules Ultramax tarafından üretilmiş ilk ve standart modeldir.Özellikleri alttaki gibidir. Hercules:  7.48L" x 5.65W"
Ağırlık 250g
Genişliği: 24Ø min / max 84Ø
Uzunluk 296 mm
Maksimum kolan penis: 48Ø mm
Maksimum uzunluğu penis: 210 mm
Max. vakum hava: -0,17 Bar
Max. Vakum su: -0,40 Bar


1 ADET BATHMATE GOLIATH 399 TL KARGO BİZDEN.0216 391 43 27

Bathmate Goliath Ultramax'ın daha büyük erkeklik organına sahip olan erkekler için sonradan ürettiği bir modeldir. Goliath: L9.8" x 7.4W" 
Ağırlık 330g
Genişliği: 24Ø min / max 115Ø
Uzunluk 350 mm
Maksimum kolan penis: 65Ø mm
Maksimum uzunluğu penis: 260 mm
Max. vakum hava: -0,17 Bar
Max. Vakum su: -0,40 Bar

1 ADET BATHMATE HERCULES ERKEKLİK FULL KAMPANYA PAKETİ 549 TL KARGO BİZDEN.0216 391 43 27

KAMPANYA - 1: 1 adet bathmate hercules modeli yanında:  Erkeklerin en çok talep ettikleri ürünlerden 3 kutu bitkisel hap + 1 adet geciktirici sprey + 1 adet bay/bayan cinsel istek arttırıcı damla + 1 adet 12'li prezervatifle beraber gönderilir. 757 tl değil sadece 599 Tl'ye hepsine sahip olabilirsiniz. Ayrıntılar için tıklayın!

1 ADET BATHMATE GOLIATH ERKEKLİK FULL KAMPANYA PAKETİ 649 TL KARGO BİZDEN.0216 391 43 27

KAMPANYA - 2: 1 adet bathmate Goliath modeli yanında:  Erkeklerin en çok talep ettikleri ürünlerden 3 kutu bitkisel hap + 1 adet geciktirici sprey + 1 adet bay/bayan cinsel istek arttırıcı damla + 1 adet 12'li prezervatifle beraber gönderilir. 857 tl değil sadece 699 Tl'ye hepsine sahip olabilirsiniz. Ayrıntılar için tıklayın!

BATHMATE HERCULES VE GOLIATH 12 AY TAKSITLE PESIN FIYATLARA VE KARGO BIZDEN

   
BATHMATE TÜRKİYE,BATHMATE TURKEY,BATHMATE HERCULES,BATHMATE GOLIATH

 

BATHMATE YASAL UYARISI.

YASAL UYARI: Web  sitemizdeki tüm bilgiler sadece bilgi amaçlıdır. Tıbbi bir öneri yerine geçmez. herhangi bir hastalığın tedavisi için bu bilgiler kullanılamaz. Lütfen ürünleri kullanmadan önce kutudaki kullanma kılavuzunu dikkatlice okuyun. Beklenmeyen bir etki görüldüğü takdirde lütfen doktorunuza başvurun. Hiçbir şekilde tıbbi bir amaçla, tedavi amacıyla kullanılmaz ve kullanılması önerilmez.